انجام سفارشات خارجی خرید و ترخیص کالا

انجام سفارشات خارجی خرید و ترخیص کالا توسط شرکت بازرگانی اقتصاد قرن ارائه دهنده خدمات بازرگانی و گمرکی.سفارشات خارجی با پیدا کردن سورس و  ارسال درخواست خرید و نامه نگاری آغاز می گردد و با ترخیص کالا خاتمه می یابد.

اولین مجوز برای واردات و ترخیص کالا ، ثبت سفارش می باشد که اعتبار محدودی دارد به طور معمول 6 ماه و در روش اعتبار اسنادی 24 ماه است و ازطریق سیستم الکترونیکی sabtaesh.tpo.ir  انجام می گردد

ثبت سفارش ترخیص کالا: چنانچه پس از مدتی بعد از ممنوع شدن واردات کالایی شاهد ترخیص قانونی آن کالا از گمرک بوده اید به این دلیل است آن کالا ها قبل از بخشنامه ی ممنوعیت ثبت سفارش شده اند.

مراحل انجام سفارشات خارجی

سفارشات خارجی محدود به برگه سفارش کالا و درخواست خرید نیست بلکه در این بین مذاکراتی در خصوص قیمت کالا، هزینه حمل و نقل، تنظیم قرارداد خرید خارجی ، تاریخ تحویل کالا، تعیین میزان سفارش، ترخیص کالا ، نگهداری اطلاعات مربوط به منابع تهیه کالا و انتخاب فروشنده در ارتباط با عملیات خرید کالا می باشد.

اخذ کارت بازرگانی

اخذ پروفرما از فروشنده کالا

استعلام تعرفه صحیح کالا در صورت تردید

تکمیل فرم ثبت سفارش

اخذ مجوزات قانونی از سازمانهای زیربط و معافیت ها

بیمه

اخذ ضمانت نامه بانکی در گمرک  جهت ترانزیت داخلی، ورود موقت ، ترانزیت خارجی

هماهنگی جهت بازرسی کالا

انجام عملیات گمرکی اعم از صادرات ، واردات، ترخیص کالا

اسناد مورد نیاز خرید خارجی

ترخیص کالا اعم از ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ، قطعات و ماشین آلات کارخانجات، قطعات و لوازم نیروگاهها، اقلام و تجهیزات شبکه وکامپیوتر، قطعات انواع خودروهای سواری و کامیون، نوارلبه ملامین و پی وی سی ، لوازم و تجهیزات پزشکی، خط تولید کارخانه ، ماشین آلات چاپ ، ایمیج ستر ،پلیت ستر، ابزارآلات ، تیغ اره گرد، جی پی اس ، ماهی زینتی، دستگاه شیرینی پزی ، کاغذ تتراپک ، پتو ، دستگاه های ابزار دقیق , روتختی….

جهت هماهنگی واردات کالاهای مجاز و مشروط و ترخیص از کلیه گمرکات زمینی، هوایی، دریایی با شرکت بازرگانی اقتصاد قرن تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *