ترخیص ذرت از گمرک

ارائه خدمات ترخیص ذرت از گمرک توسط شرکت بازرگانی اقتصاد قرن ترخیص کار رسمی گمرک.ذرت یکی از اصلی ترین غذا های خوراک طیور محسوب می شود. از همین رو در بازار آشفته مرغ و تخم مرغ نیاز به این محصول امری ضروری است . یکی از دلایل اصلی گرانی مرغ  در کشور به صورت مستقیم مربوط به گرانی ذرت و سویا می شود. بدون شک واردات این محصول با رنج قیمتی کمتر تمام نگاه ها را به سمت واردکننده جلب خواهد کرد. از سمت دیگر ذرت در مصارف کنسرو سازی و مصارف تهیه مواد غذایی بسیار استفاده دارد. در مطلب پیش رو سعی بر آن داریم شما را به نحوه ترخیص این محصول  از گمرک آشنا کنیم.

واردات ذرت

ذرت با اشکال متفاوت مصارف مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال ذرت کامل برای خوراک انسان و ذرت پودر شده برای خوراک طیور مورد استفاده قرار می گیرد. از همین رو واردات کالای با کیفیت به فروش بهتر آن کمک می کند. تعرفه های واردات انواع ذرت متفاوت است. متخصصان این حرفه با تجربیات خود می توانند در مصرف هزینه ها صرفه جویی لازم را برای  شما به ارمغان بیاورند.

شرایط کار واحدهای ترخیص کننده کالا

شرکت های معتبر در زمینه ترخیص کالا به راحتی از سمت شما می توانند کارهای ترخیص را به انجام برسانند. فراهم  آوردن اموری همچون توانایی امکان سفارش، بازرسی، حمل و اخذ مجوزات و ترخیص کالا از اصول اولیه کار افراد آگاه به امور است. حق العمل کاری، واردات و صادرات بخشی از کارهای حرفه ای محسوب می شود. همچنین واردت وصادرات غلات و حبوبات از مرزهای بین مرزی نیاز به دانش و آگاهی لازم دارد همین امر می طلبد که شما از مزیت حق العمل کاری بهره ببرید.

 ترخیص ذرت از گمرک

واردات و ترخیص ذرت از گمرک

 ذرت یکی از مواد غذایی به شمار می رود که در مدت زمان کوتاهی فاسد می شود. از همین رو ترخیص آن از گمرک با طی کردن روند قانونی کوتاه مدت بسیار حائز اهمیت است. طی شدن فرایند طولانی کاغذ بازی در گمرک توسط افراد ناشناس به این امر سبب آسیب رسیدن به کالا می شود. حفظ کیفیت بالای ذرت پس از وارد کردن در بازار فروش یکی از رکن های اساسی به شمار می رود. هدف ما از واردات بدون  تردید بهره بردن از سود بالا است. دیر ترخیص شدن کالا از گمرک سبب می شود بازار اولیه و با کیفیت خود را از دست بدهد.

فرایند قانونی ترخیص ذرت از گمرک

وارد کردن هر کالایی از گمرک کشور فرایند اداری مخصوص به خود را دارد. موسساتی که در زمینه ترخیص کالا این کار را به عهده می گیرند افراد دوره دیده هستند. تخصص افراد در این زمینه سبب می شود از ماندن موادغذایی در انبار برای طولانی مدت جلوگیری شود. آگاهی و دانش بالا سبب می شود در کمتر از 24 ساعت فرایند ترخیص کالا صورت بگیرد. بدون تردید کالای با کیفیت شما با قیمت بیشتری به فروش می رسد و شما از سود بالایی در این زمینه بهره خواهید برد.

تعرفه های مربوط به ترخیص ذرت

واردات ذرت به داخل کشور به چندین بخش تبدیل می شود. ذرت بذری، ذرت شیرین یخ زده، دانه ذرت و ذرت مخصوص برای طیور هر کدام تعرفه های مخصوص به خود را دارند. همچنین در زمینه واردات ذرت به داخل کشور نیاز است مجوز بهداشت و دامپزشکی دریافت شود. با وجود شایع شدن بیماری آنفولانزای مرغی در کشور حفظ سلامت خوراک طیور بسیار با اهمیت است. واردات غلات دامی یکی از راه های کسب سود با هزینه کم محسوب می شود. البته به شرط آنکه کار ترخیص زمان زیادی از شما نگیرد وکالای شما را فاسد نکند.

کلام آخر

ترخیص هر کالا و محصولی نیاز به دانش و مهارت کافی دارد مخصوصا اگر کالا در رده محصولات فاسد شدنی قرار داشته باشد. شرکت اقتصاد قرن با بهره گیری از حرفه ای ترین نیروهای تخصصی این مهم را برای شما فراهم ساخته است. ترخیص مواد غذایی فاسد شدنی در ظرف کمتر از 24 ساعت حرفه این شرکت متخصص به شمار می رود. توجه به اصول و قوانین ترخیص و کم کردن کارهای اداری سبب می شود کالای شما مدت زمان زیادی را در  انبارهای گمرک به سر نبرد. ترخیص انواع غلات از جمله برنج، ذرت و جو تنها بخش کوچکی از فعالیت این شرکت معتبر محسوب می شود.

دیدگاه ها (1)

  • سعید قبادی

    سلام روز به خیر . چند درصد هزینه های قیمت تمام شده کالامربوط به ترخیص کالا میشود . عموماهزینه های مرتبط به ترخیص شامل چه مواردی میشود و ذرت و جو از امیر آباد

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *