ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی

ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی توسط شرکت بازرگانی اقتصاد قرن ترخیص کار و کارگزار رسمی گمرک.بنادر هر کشوری از لحاظ تجاری اهمیت زیادی دارند. عمده ی کالاهایی که در تجارت انتقال داده می شوند  از طریق آبی حمل می شوند. در کشور ما هم برخی از بنادر به دلیل همین موارد تجاری از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. بندر انزلی در شمال کشور هم از همین بنادر است. در این مقاله ما سعی داریم توضیحاتی درباره ی بندر انزلی و ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی ارائه دهیم.

بندر انزلی

بندر انزلی در شمال کشور و در استان گیلان قرار دارد. این بندر بزرگترین بندر در شمال ایران است و همچنین منطقه ی آزاد هم محسوب می شود. همه ی اینها باعث شده است که هرساله نقل و انتقالات تجاری و بازرگانی زیادی در این بندر انجام شود. کشور های ناحیه ی دریای خزر که با کشورمان روابط تجاری دارند بیشتر کالای های خود را از طریق آبی منتقل می کنند و یکی از مقاصد مهم این کالا ها هم بندر انزلی می باشد.

گمرک بندر انزلی

گمرک بندر انزلی فعال ترین و پر رونق ترین گمرک در شمال کشور است. کشور هایی مانند روسیه، آزربایجان و ترکمنستان با کشورمان روابط تجاری بیشتری دارند، کالاهایی که از این سه کشور وارد ایران می شوند در اکثر مواقع از گمرک بندر انزلی منتقل می شوند. از بین این سه کشور روسیه بیشترین واردات کالا را از طریق گمرک بندر انزلی دارد. انبار هایی که این گمرک برای انواع کالا ها در نظر گرفته است هم باعث رونق بیشتر آن شده است. فرقی نمی کند که کالای شما نیاز به انبار سقف دار داشته باشد یا انبار روباز، انبار برای همه ی آن ها در این گمرک وجود دارد. کالا هایی که در این گمرک وارد و یا صادر می شوند عبارت اند از:

  • خشکبار
  • مواد اولیه
  • محصولات نفتی
  • البسه
  • آهن آلات
  • چوب

و بسیاری از کالا های دیگر.

ترخیص کار گمرک بندر انزلی

ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی

کالاهایی که وارد گمرک کشور می شوند باید ترخیص شوند. کالایی که وارد گمرک می شود باید از طرف گمرک بررسی شود و پس از ارائه ی مدارک لازم برای تایید مالکیت و البته صحت کالا می توان آن ها را ترخیص کرد. طرف های درگیر در معامله یا باید خودشان برای ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی اقدام کنند و یا از شرکت های ترخیص کار کمک بگیرند. ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی می تواند وابسته به کالایی که وارد کرده اید و یا شیوه ای که واردات را انجام داده اید متفاوت باشد.

شرکت ترخیص کار اقتصاد قرن

همیشه هم لازم نیست که کارها را خودتان انجام دهید، شما می توانید کار را به یک شرکت ترخیص کار مانند اقتصاد قرن بسپارید. شرکت های ترخیص کار به عنوان نماینده ی شما در گمرک حاضر می شوند و کالا هایی که وارد کرده اید را ترخیص می کنند. افرادی که در بازرگانی و تجارت فعالیت می کنند پس از شنیدن ترخیص کالا از گمرک مشکلات و سختی های این کار را به یاد می آورند. برای مثال اگر کالایی که شما وارد می کنید محصولات آرایشی و بهداشتی باشد و یا اقلام دارویی باشد، باید مجوز هایی را برای سلامت آن ها هم به هنگام ترخیص ارائه دهید.

شاید نیاز داشته باشید که کالایی که  وارد کرده اید را در کوتاه ترین زمان ترخیص کنید، در این مواقع هم بهتر است از خدمات شرکت ترخیص کار اقتصاد قرن استفاده کنید، یک اشتباه در ارائه ی مدارک می تواند شما را برای مدتی معطل کند.

کدام شرکت را انتخاب کنیم؟

اما در بین این همه شرکتی که در زمینه ی ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی و یا هر جای دیگری فعالیت می کنند، کدام یک بهتر است؟ ما در شرکت بازرگانی اقتصاد قرن با استفاده از مجرب ترین افراد و با تجربه ای که حاصل اعتماد مشتریان ماست می توانیم ترخیص کالا از گمرک بندر انزلی را برای شما انجام دهیم.

دیدگاه ها (1)

  • دانش

    باسلام اینجانب نسیم دانش متولدسال67ساکن بندرانزلی دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری و دارای 10سال سابقه کار و اشنا به امور مالی.بیمه ای.دارایی.بانکی و اداری میباشم در صورت نیاز خواستار همکاری با شما میباشم

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *