ترخیص آهن آلات ورق استیل و پروفیل

در بهمن ماه سال گذشته دولت اشتباه خود را برای افزایش تعرفه محصولات فولادی پذیرفت و با کاهش تعرفه ورق های فولادی موافقت کرد

جزئیات ترخیص ورق استیل

ورق استیل بنا بر سطح روی آن به براق و مات و آیینه ای و خش دار و طرح دار تقسیم میگردند که بیشتر از مبدا تایوان و چین و کره جنوبی و امارات وارد می شوند .جهت واردات رول یا شیت ورق استیل می توانید از ارز مبادله ای استفاده نمایید . اخذ مجوز استاندارد برای ترخیص ورق استیل اجباری است. جهت محاسبه تعرفه گمرکی ورق استیل ضخامت ، پهنا ، آلیاژ آن را به ما بگویید تا تعرفه درست را به شما اطلاع دهیم.گمرکات شهید رجایی ، سیرجان ، بازرگان بیشترین حجم ترخیص ورق استیل را تا به حال داشتند. و بیشترین حجم واردات ورق استیل ذیل ردیف 7219 یعنی محصولات فولاد زنگ نزن سرد نورد شده بوده است.

جزئیات ترخیص آهن آلات

جهت ترخیص انواع آهن‌آلات شامل تیر آهن ـ ناودانی ـ نبشی ـ سپری ـ ستونی
ـ و میلگرد ساده و آجدار و غیره ساختمانی با ما همراه باشید

توجه داشته باشید برای واردات ورق سرد به ایران 20% هزینه گمرکی و 9% مالیات بر ارزش افزوده داریم که این امر سببمی شود قیمت تمامشده ی ورق سرد در ایران بالا رود.

شرکت بازرگانی اقتصاد قرن با تسلط کامل به سامانه تعیین ارزش گمرکی ، مناسب ترین ارزش آهن آلات را به شما می دهد و پس از تعیین تعرفه صحیح کاری می کند تا کالای شما در مسیر سبز گمرکی قرار گیرد .

ترخیص آهن آلات ورق استیل و پروفیل

جزئیات ترخیص پروفیل

سوابق درخشان ما را در ترخیص انواع پروفیل اعم از آلومینیومی، یو پی وی سی نادیده نگیرید.
کد تعرفه گمرکی پروفیل آلومینیوم 76041000 میباشد که افغانستان و عراق و آذربایجان از عمده وارد کنندگان پروفیل ایران هستند که حقوق ورودی پروفیل در دنیا بین 3.33 تا 12.5 % استدر اینمیان سنگاپور حقوق ورودی ای برای واردات پروفیل آلومینیوم دریافت نمیکند.

جهت ترخیص و هرگونه مشاوره در مورد ترخیص آهن آلات ورق استیل و پروفیل با شرکت بازرگانی اقتصاد قرن تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *