ترخیص برنج از گمرک

ترخیص برنج از تمامی گمرکات کشور توسط شرکت بازرگانی اقتصاد قرن ترخیص کار رسمی گمرک.آیا می دانید بیشترین حجم واردات برنج به ایران از کدام کشورها است؟ هند و پاکستان و دوبی که یکی از سودآورترین نوع واردات است.

آیا میدانید برای ترخیص برنج  که جز کالاهای اساسی محسوب می شود می توانید ارز مبادله ای دریافت کنید و از پرداخت مالیات ارزش افزوده معاف شوید.

جهت ترخیص برنج نیاز به اخذ مجوز بهداشت و استاندارد و مجوز قرنطینه نباتی دارید.

تعیین ارزش گمرکی برنج در گمرک درست تشخیص داده نمی شود و معمولا ارزش گذاری گمرک بالاتر از قیمت خرید برنج درمبدا است. آیا میدانید در نهایت قیمت برنج وارداتی پس ازترخیص 3 الی 4 برابر قیمت تمام شده برنج در کشورتولیدکننده است.

برخلاف سال گذشته  که در فصل برداشت برنج دچار ممنوعیت واردات برنج بودیم از این پس ( سال 96) واردات و ترخیص برنج 12 ماهه میشود با این تفاوت که در فصل برداشت برنج علاوه بر 26% حقوق ورودی وارد کنندگان باید 400 تومان اضافه بر تعرفه گمرکی تعیین شده بپردازند.

ترخیص برنج

تعرفه گمرکی ترخیص برنج و ماخذ آن

تعرفه برنج نیمه سفید شده یا سفید شده ، حتی صیقلی شده 10063000 است با ماخذ 22 درصد . میزان حقوق ورودی برنج از اوایل مرداد تا پایان فصل برداشت اواخر آذر 40% است

بخشی از خدمات شرکت بازرگانی اقتصاد قرن در زمینه ترخیص برنج

ترخیص برنج باسماتی هند

ترخیص برنج 1121 هندی

ترخیص برنج سوپر باسماتی

مهلت ترخیص ، اعتبار ثبت سفارش و اعتبار اسناد تامین ارز واردات برنج تا اول شهریور است. جهت مشاوره و هماهنگی خرید و ترخیص برنج هندی و پاکستانی و گندم از بندر عباس، گمرک خرمشهر، چابهار، زاهدان، میرجاوه،بوشهر و… با شرکت بازرگانی و ترخیص کالا اقتصاد قرن تماس حاصل نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *