ترخیص لاستیک از گمرک

گاهی برای انجام دادن تمام و کمال برخی از کارهای تخصصی، برون سپاری آن ها به اشخاص حقیقی یا حقوقی با تجربه و با مهارت امری منطقی و به صرفه محسوب می گردد، مخصوصا در زمینه ی تمامی امور مرتبط با ترخیص کالا به دلیل تخصصی بودن پروسه ی کاری و همچنین نیاز به برخورداری از اطلاعات و تجارب کافی واگذاری مسئولیت پروژه به شرکت های معتبر نظیر گروه بازرگانی اقتصاد قرن بهترین انتخاب پیش روی بازرگانان و تاجران است. ترخیص لاستیک از گمرک نیز یکی از همین پروژه های تخصصی است و به دلیل اینکه نوع متریال و کالای وارداتی از اهمیت بسیار زیاد و ارزش اقتصادی فراوانی برخوردار است، حتما توصیه می کنیم که تا حد امکان کار را با مشورت با افراد حرفه ای آغاز نمایید. حال چنین مسئله ای مطرح می شود که چگونه باید به یک گروه متخصص اعتماد کرد و چگونه می توان از صلاحیت شرکت فعال در زمینه ی ترخیص لاستیک از گمرک مطمئن شد، مخصوصا این سوال برای بازرگانان و سرمایه گذارانی که تجربه ی کمتری دارند، بیشتر به وجود می آید. در ادامه ی این مقاله مواردی را ذکر کرده ایم که با بررسی آن ها می توانید در نهایت اطمینان پروژه ی خود را به مجموعه ای شایسته بسپارید.

برای انتخاب یک ترخیص کار حرفه ای به چه نکاتی باید توجه داشته باشید؟

در صورتی که قصد کمک گرفتن از یک شرکت فعال در امور گمرکی را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که از هر روش و منبعی برای تحقیق استفاده نمایید. به جز شیوه های تحقیقاتی از طریق اینترنت و گوگل و یا پرس و جو کردن از همکاران و آشنایان، یکی از بهترین و مستقیم ترین شیوه ها مراجعه ی حضوری به آن مجموعه و صحبت کردن رو در رو و دریافت مشاوره ی رایگان از آن ها می باشد.

  • برای این که بتوانید پروژه ی ترخیص لاستیک از گمرک را به یک ترخیص کار حرفه ای بسپارید لازم است که در جلسه ی حضوری در مورد سوابق کاری درخشان و مفید آنان بپرسید و بدانید که تاکنون چه پروژه های مهمی را برای دیگر بازرگانان به انجام رسانده اند. در صورتی که آن ها معتبر و معروف باشند، احتمال اینکه نام برند همکاران و رقیبان خودتان را بشنوید، زیاد است و در این صورت یعنی این شرکت ترخیص کالا با بازرگانان و تاجران معروف و بنام همکاری داشته است.
  • در مرحله ی بعد از آنان بپرسید که برای افزایش رضایت مشتریانشان و افزایش میزان امنیت در پروژه هایی که به عهده می گیرند، چه روش هایی را برای نگهداری و پشتیبانی از کالا ها در نظر گرفته اند و در صورتی که بخشی از پروژه به درستی انجام نشود و یا کالای وارداتی دچار خساراتی شود، شرکت ترخیص کالا از گمرک چه مسئولیتی خواهد داشت؟
  • مسئله ی مهم بعدی این است که حتما در خصوص دارا بودن مجوزات لازم برای فعالیت در زمینه ی ترخیص لاستیک از گمرک از آن ها سوال کنید و مدارک و مجوز فعالیت آن ها را که از سوی گمرک ایران برایشان صادر شده است، ببینید.

به هر حال این ها تنها بخشی از نکاتی است که شما باید مورد توجه قرار دهید و در جلسه ی مشاوره ی حضوری با گروه بازرگانی اقتصاد قرن، از کارشناسان ما جویا شوید. باقیمانده ی نکات مرتبط با جزییات و اصول مراحل ترخیص لاستیک از گمرک می باشد که اطلاعات لازم در خصوص آشنایی هر چه بیشتر شما با پروژه و نیازمندی ها و ملزومات آن، برایتان شرح داده خواهد شد.

پروژه ی ترخیص لاستیک از گمرک را ” با اطمینان ” به گروه بازرگانی اقتصاد قرن بسپارید.

مجموعه ی ما با دارا بودن سوابق اجرایی موفق در این زمینه و همکاری با تعدادی از متخصصان و کارشناسان با تجربه و آگاه آماده ی ارائه ی خدمات لازم به متقاضیان ارجمند می باشد. سعی ما بر این است که تمامی مراحل ترخیص کالا را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان به انجام برسانیم و شما را از تمامی موارد لازم در خصوص قوانین کلی واردات کالا به ایران، تعرفه ها و هزینه های جاری گمرکی و …. مطلع سازیم.

آنچه باید در مورد واردات لاستیک به ایران بدانید:

  • انواع متنوع این کالا مناسب برای خودروهای سبک سواری و سنگین، اتوبوس، اسکوتر، ماشین آلات کشاورزی، دوچرخه و موتور و … قابلیت واردات به ایران را دارند.
  • معمولا ورود این محصول ازکشور های اروپایی ( دبی )، ترکیه، کره، چین، تایوان، هند و …. صورت می پذیرد.
  • برای ترخیص لاستیک کارت بازرگانی معتبر، مجوز های مربوطه ی اخذ شده و پروانه گمرک لازم می باشد.
  • مناطق تجاری فعال در زمینه ی واردات لاستیک، گمرک بوشهر وخرمشهر و بندر عباس می باشد.
  • تاریخ انقضای لاستیک های تولید شده، چهار سال می باشد.
  • این تاریخ به همراه مشخصات دیگری نظیر فشار باد با واحد PSI، میزان بار مجاز، پهنا و ابعاد، ارتفاع دیواره های لاستیک، مقاومت حرارتی آن و …. بر روی کالا درج شده است.
  • میزان استاندارد بودن کالا را بر اساس اندازه گیری پارامتر هایی نظیر میزان مصرف سوخت، میزان نویز، میزان ترمز گیری در جاده های لغزنده می سنجند.

دیدگاه خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *